Ekrany akustyczne

Skuteczna redukcja hałasu z placów budowy, odwiertów, urządzeń: agregatów i pomp, do zastosowania również podczas kulturalnych wydarzeń plenerowych. Odporne na warunki atmosferyczne, maty dźwiękochłonne Exnoiser, umożliwiają utworzenie tymczasowych ekranów akustycznych i zapewnienie wymaganej prawnie ochrony przed hałasem. Pojedyncza warstwa mat Exnoiser R25 może zredukować hałas nawet o 25db. Produkt dostępny w sprzedaży oraz opcji najmu.

Wanny wychwytowe

Ograniczenie ryzyka niekontrolowanych wycieków i ich skutków to obowiązek każdego podmiotu magazynującego i użytkującego substancje niebezpieczne. Elastyczne wanny wychwytowe EFB są bezpieczne a przy tym bardzo funkcjonalne. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Mocny, wytrzymały materiał pozwala na poruszanie się po nim wózków widłowych lub nawet pojazdów ciężarowych. Wanny wychwytowe Exflo mogą być wyprodukowane na wymiar już od jednej sztuki.

Zbiorniki elastyczne

Do trzydziestu minut zajmuje rozłożenie poduszkowego zbiornika o pojemności 250 000 litrów i uzyskanie gotowości do jego napełniania. Zbiorniki elastyczne to nowoczesna i sprawdzona technologia magazynowania wody, nawozów płynnych, deszczówki i wielu innych substancji. Specjalne, wysoce odporne tkaniny techniczne gwarantują bezpieczeństwo i wieloletnią żywotność. Exflo oferuje również zbiorniki elastyczne według indywidualnych wymagań i wymiarów.
Exflopedia
O nas

Exflo: Siła elastycznych rozwiązań!

Exflo Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo założone 2011 roku. Naszą misją jest chęć pomagania ludziom – klientom, za pomocą dostarczania produktów i usług wytworzonych z udziałem specjalnych, elastycznych tkanin technicznych. Pragniemy robić to zawsze jak najlepiej potrafimy, bezpiecznie dla środowiska, współpracowników i dla nas samych.

Wszyscy w naszym zespole starają się być najlepsi każdego dnia. Rozwijamy naszą wiedzę, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i badaniach aby móc oferować rzetelne wsparcie i doradztwo oraz bezpieczne produkty i usługi.

Nasze rozwiązania są obecne w wielu branżach i pomagają w utrzymaniu ciągłości pracy, spełnieniu wymagań prawnych i założeń budżetowych.  Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy!