Ekrany akustyczne

Skuteczna redukcja hałasu z placów budowy, odwiertów, urządzeń: agregatów i pomp, do zastosowania również podczas kulturalnych wydarzeń plenerowych. Odporne na warunki atmosferyczne, maty dźwiękochłonne Exnoiser, umożliwiają utworzenie tymczasowych ekranów akustycznych i zapewnienie wymaganej prawnie ochrony przed hałasem. Pojedyncza warstwa mat Exnoiser R25 może zredukować hałas nawet o 25db. Produkt dostępny w sprzedaży oraz opcji najmu.

Wanny wychwytowe

Ograniczenie ryzyka niekontrolowanych wycieków i ich skutków to obowiązek każdego podmiotu magazynującego i użytkującego substancje niebezpieczne. Elastyczne wanny wychwytowe EFB są bezpieczne a przy tym bardzo funkcjonalne. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Mocny, wytrzymały materiał pozwala na poruszanie się po nim wózków widłowych lub nawet pojazdów ciężarowych. Wanny wychwytowe Exflo mogą być wyprodukowane na wymiar już od jednej sztuki.

Zbiorniki elastyczne

Do trzydziestu minut zajmuje rozłożenie poduszkowego zbiornika o pojemności 250 000 litrów i uzyskanie gotowości do jego napełniania. Zbiorniki elastyczne to nowoczesna i sprawdzona technologia magazynowania wody, nawozów płynnych, deszczówki i wielu innych substancji. Specjalne, wysoce odporne tkaniny techniczne gwarantują bezpieczeństwo i wieloletnią żywotność. Exflo oferuje również zbiorniki elastyczne według indywidualnych wymagań i wymiarów.
Exflopedia
O nas

Exflo: Siła elastycznych rozwiązań!

Exflo Sp. z o.o. to polska firma, założona w 2011 roku , która oferuje usługi i produkty wytworzone w oparciu o specjalistyczne, elastyczne tkaniny techniczne.

Największą część naszej oferty stanowią poduszkowe zbiorniki elastyczne. To w oparciu o zbiorniki własnej produkcji obsłużyliśmy kilkanaście projektów, gromadząc w najmniejszym 150 m3 wody, a w największym aż 3 000 m3. Większość z tych usług dotyczyła magazynowania wody do procesów szczelinowania hydraulicznego, ale nie zabrakło też użycia naszych “poduszek” jako tymczasowych przeciwpożarowych zbiorników wodnych w procesach budowlanych czy też magazynowania wody podczas prac modernizacyjnych w zbiornikach stacjonarnych. Usługi oparte o zbiorniki poduszkowe uzupełniamy o pełną obsługę włącznie z montażem, podgrzewaniem cieczy, 24-godzinnym serwisem i transferem wody.

Bazując na współpracy z laboratoriami, najlepszymi światowymi dostawcami komponentów, własnej wiedzy inżynierskiej oraz doświadczeniu rozbudowujemy nieustannie ofertę zbiorników elastycznych dostosowując ją do potrzeb rynku. Dzięki temu Exflo może zaoferować nie tylko zbiorniki na wodę, ale również na m.in.: nawozy płynne (w tym gnojowica i roztwory saletrzano-mocznikowe RSM), oleje, wodę pitną, wodę deszczową, ścieki, paliwa. Poza nimi firma oferuje elastyczne wanny wychwytowe z materiałów o wysokiej odporności chemicznej oraz inne produkty i zbiorniki wykonywane pod wymiar lub na podstawie indywidualnego projektu.

Naszą ofertę uzupełnia wynajem węży elastycznych, kolektorów, a także usługi związane z redukcją hałasu wykonywane z użyciem produkowanych na własne potrzeby, mobilnych ekranów – mat akustycznych.