Ekrany akustyczne

Skuteczna redukcja hałasu z placów budowy, odwiertów, urządzeń: agregatów i pomp, do zastosowania również podczas kulturalnych wydarzeń plenerowych. Odporne na warunki atmosferyczne, maty dźwiękochłonne Exnoiser, umożliwiają utworzenie tymczasowych ekranów akustycznych i zapewnienie wymaganej prawnie ochrony przed hałasem. Pojedyncza warstwa mat Exnoiser R25 może zredukować hałas nawet o 25db. Produkt dostępny w sprzedaży oraz opcji najmu.

Wanny wychwytowe

Ograniczenie ryzyka niekontrolowanych wycieków i ich skutków to obowiązek każdego podmiotu magazynującego i użytkującego substancje niebezpieczne. Elastyczne wanny wychwytowe EFB są bezpieczne a przy tym bardzo funkcjonalne. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Mocny, wytrzymały materiał pozwala na poruszanie się po nim wózków widłowych lub nawet pojazdów ciężarowych. Wanny wychwytowe Exflo mogą być wyprodukowane na wymiar już od jednej sztuki.

Zbiorniki elastyczne

Do trzydziestu minut zajmuje rozłożenie poduszkowego zbiornika o pojemności 250 000 litrów i uzyskanie gotowości do jego napełniania. Zbiorniki elastyczne to nowoczesna i sprawdzona technologia magazynowania wody, nawozów płynnych, deszczówki i wielu innych substancji. Specjalne, wysoce odporne tkaniny techniczne gwarantują bezpieczeństwo i wieloletnią żywotność. Exflo oferuje również zbiorniki elastyczne według indywidualnych wymagań i wymiarów.
Exflopedia

Zbiorniki na wodę Exflo w projektach stymulacji złóż gazu

W projektach związanych z poszukiwaniem i stymulacją złóż gazu, magazynowanie wody stanowi ważny element całego procesu. W grudniu 2019 roku nasze zbiorniki elastyczne były zaangażowane we wszystkich trzech zabiegach odbywających się w naszym kraju. Na zdjęciu projekt Gemini Resources i odwiert Siciny w województwie dolnośląskim. Pokazane na zdjęciu trzy zbiorniki na wodę to przykład, jak […]

4 sierpnia 2020
Czytaj więcej

Wanna wychwytowa EFB: polski producent pomaga rozwiązać problem niekontrolowanych wycieków

Niekontrolowane wycieki substancji niebezpiecznych stanowią realne zagrożenie dla środowiska: gleby, wód gruntowych i przede wszystkim dla pracowników. Wanna wychwytowa to jedno z podstawowych urządzeń dedykowanych do ograniczenia tego ryzyka. Nasza firma jako polski producent od 2013 roku dostarcza jedno z takim rozwiązań, które sprawdza się w wielu branżach. Wanna wychwytowa z tworzywa, a dokładniej ze […]

17 lipca 2020

Zbiornik elastyczny na RSM – montaż i ważne informacje

Jak w kilka minut montuje się zbiornik na nawozy rsm, asl o pojemności 250 000l i wymiarach 20 x 13m? Na to pytanie odpowie nasz krótki film, ale najpierw kilka ważnych informacji. Nawozy płynne takie jak RSM czy ASL zdobywają coraz większa popularność w rolnictwie.  Na ich magazynowanie istnieje kilka technologii jednak przede wszystkim, należy […]

3 lipca 2020
O nas

Exflo: Siła elastycznych rozwiązań!

Exflo Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo założone 2011 roku. Naszą misją jest chęć pomagania ludziom – klientom, za pomocą dostarczania produktów i usług wytworzonych z udziałem specjalnych, elastycznych tkanin technicznych. Pragniemy robić to zawsze jak najlepiej potrafimy, bezpiecznie dla środowiska, współpracowników i dla nas samych.

Wszyscy w naszym zespole starają się być najlepsi każdego dnia. Rozwijamy naszą wiedzę, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i badaniach aby móc oferować rzetelne wsparcie i doradztwo oraz bezpieczne produkty i usługi.

Nasze rozwiązania są obecne w wielu branżach i pomagają w utrzymaniu ciągłości pracy, spełnieniu wymagań prawnych i założeń budżetowych.  Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy!