Naprawa poszycia PVC w hali zakładu zagospodarowania odpadami

Jako specjaliści od powlekanych tkanin technicznych czasami wykonujemy zadania specjalne i …  pracujemy znacznie wyżej niż powierzchnia robocza naszej hali produkcyjnej. W ostatnim czasie, w zakładzie zagospodarowania odpadów pod Lęborkiem, naprawiliśmy poszycie łukowej hali namiotowej. Na miejscu nasz serwis dokonał rozpoznania stanu technicznego tkaniny PVC oraz pracując na wysokości od zewnątrz i wewnątrz hali, “przyspawał”  czyli nagrzał łatę uszczelniającą istniejące rozdarcie. 

naprawa hal namiotowych

Wykonując naprawy hal namiotowych czy namiotów magazynowych stosujemy wszystkie, niezbędne do pracy na wysokości środki ochrony. Dbamy o to, aby nasz zespół regularnie przechodził szkolenia bezpieczeństwa i posiadał aktualne uprawnienia.

W zakresie materiałów do wykonania napraw hal, stosujemy tylko atestowane tkaniny PVC o klasie trudnopalności B1 oraz inne akcesoria od renomowanych producentów.

Naprawy poszycia hal namiotowych z PVC wymagają zgranego zespołu, doświadczenia w pracy z tkaninami elastycznymi oraz umiejętności bezpiecznej pracy na wysokości. Takie cechy posiada i nieustannie rozwija zespół Exflo!

17 czerwca 2020