Membrany i przegrody PVC hal przemysłowych

Specjalizujemy się w produktach wytworzonych na bazie elastycznych tkanin powleczonych PVC i TPU. Tkaniny techniczne dają ogromne możliwości wykorzystania ich w formie architektury tekstylnej oraz w szeregu innych produktów takich jak dedykowane membrany, przegrody hal przemysłowych, wielkogabarytowe pokrowce i plandeki o różnej funkcjonalności, w tym również plandeki kederowe (do zamontowania w standardowych halach namiotowych oraz tych z rusztowań). Świadczymy usługi kompleksowo – od wizji lokalnej z pobraniem niezbędnych wymiarów do końcowego montażu.

Membrany:

Membrany wodoszczelne: dzięki zastosowaniu tego typu membran możemy gromadzić różnego rodzaju ciecze (wodę, nawozy i inne) zarówno w typowych zbiornikach naziemnych, starych konstrukcjach gdzie membrana wypełnia uszkodzony płaszcz zbiornika lub w nietypowych miejscach (np. betonowe koryta), które mogą otrzymać nową funkcjonalność magazynowania płynów.

Membrany dachowe i przegrody PVC hal: bazując na dokładnych pomiarach i projektach, oferujemy wykonanie membran o funkcji ścian-przegród, dzięki którym duże obiekty takie jak hale przemysłowe, sportowe i usługowe łatwiej podzielić na mniejsze strefy. Wykonujemy również przegrody paskowe. Zastosowane przegrody z “plandeki” czyli membrany PVC, pomoże uchronić obiekt lub daną strefę przed pyłem, opadami deszczu, wiatrem i zmianami temperatury. Odpowiednio zaprojektowane, wykonane i zamocowane membrany mogą pełnić role głównie wizualne, jako element architektury danego obiektu.