Serwis hal namiotowych

Nasze doświadczenie i tysiące przerabianych metrów kwadratowych “plandek” pozwalają nam określać się mianem specjalistów od tkanin technicznych. Pracowaliśmy z materiałami elastycznymi od większości producentów z Europy. Jednym z zakresów, w którym się specjalizujemy, są miękkie poszycia hal namiotowych lub namiotów przemysłowych, wykonane z tkanin poliestrowych powleczonych PVC (zazwyczaj o gramaturze 600-800g/mkw): ich produkcja, wymiana lub naprawa.

Członkowie naszego zespołu Produkcyjno-Serwisowego mają kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowych montażach i demontażach dużych hal namiotowych i namiotów przemysłowych. W połączeniu z jakością zarządzania projektami w Exflo, współpracą z konstruktorami, możemy oferować kompleksową obsługę relokacji hal namiotowych i namiotów z miękkim poszyciem PVC.

 

Oferujemy:

 

Naprawa hal namiotowych – jak działamy?

Naprawa hal namiotowych to głównie naprawa poszycia (“plandeki”), wykonanego z tkaniny poliestrowej pokrytej PVC o gramaturze 600-900g/mkw. Aby dokonać wstępnej wyceny potrzebujemy uzyskać fotografie uszkodzeń ustalenia zakresu prac i czasu niezbędnego na ich wykonanie. Wykonujemy naprawy ścian bocznych i szczytowych, bram przesuwnych oraz plandek dachowych. Pracujemy z użyciem certyfikowanych tkanin technicznych, posiadających atesty trudnopalności klasy B1.

Wykonując naprawy hal namiotowych czy namiotów magazynowych stosujemy wszystkie, niezbędne do pracy na wysokości środki ochrony. Dbamy o to, aby nasz zespół regularnie przechodził szkolenia bezpieczeństwa i posiadał aktualne uprawnienia.

Usługi napraw namiotów i hal namiotowych świadczymy na terenie całego kraju.