Wynajem wanien wychwytowych

Wynajem wanien wychwytowych

Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach, zwłaszcza przy zmieniającej się ilości projektów, korzystniej jest wynająć niezbędną rzecz niż ją kupić. Dlatego dla przedsiębiorstw, które na określony okres czasu potrzebują zabezpieczyć się przed niekontrolowanym wyciekiem np. w tymczasowo powiększonych magazynach chemii lub z wynajętych urządzeń, oferujemy wynajem elastycznych wanien wychwytowych EFB Standard lub EFB Compact. Szczegóły w zakresie odporności chemicznej dostępne są w zakładce “produkty” a pozostałe dane zależą od dostępnych modeli w wersji starter lub plus.

Wynajem elastycznych wanien wychwytowych z materiałów olejoodpornych może mieć charakter krótkoterminowy lub długoterminowy. Przy dłuższych okresach najmu oferujemy możliwość wykonania wanny wychwytowej na wymiar.

Rodzaje wanien wychwytowych na wynajem

Oferujemy wynajem elastycznych wanien wychwytowych:

Cena wynajmu

Ceny wynajmu wanien wychwytowych zaczynają się już od 20 zł netto za dobę. Kwoty różnią się w zależności od długości najmu i pojemności wybranego produktu.

Do ceny należy doliczyć koszt dostawy i opłaty konserwacyjnej:

Poniżej przykładowe wyceny dla wybranych wanien wychwytowych. Produkty można również zamówić na wymiar.

Nazwa wanny wychwytowej Wymiar Pojemność w stanie pustym, do 95% wysokości Cena netto za dobę
Starter 1,20 x 0,80 x 0,14 m 127 l 22 zł
EFB Standard Plus 1,85 x 1,85 x 0,35 m 1 138 l 22 zł
EFB Standard Plus 2,00 x 2,00 x 0,30 m 1 140 l 22 zł
EFB Plus 2,28 x 1,80 x 0,30 m 1 196 l 22 zł
EFB Standard Basic 12,00 x 3,00 x 0,25 m 8 550 l 32 zł

Wanny przed zdaniem muszą być oczyszczone z wszelkich substancji niebezpiecznych.

Prosty montaż

Montaż wanny trwa tylko kilka minut. Wystarczy rozłożyć produkt na płaskiej powierzchni i umieścić wsporniki ścianek w odpowiednich miejscach.

Zobacz galerię

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu sprawdzenia warunków najmu, dostępnych modeli i przygotowania indywidualnej oferty cenowej.