Budownictwo - slider

Budownictwo

Nasze produkty są często wykorzystywane w budownictwie. Magazynowanie wody jest niezbędnym elementem w tej gałęzi przemysłu, jeżeli nie ma odpowiedniej infrastruktury wodociągowej. W związku z tym nasze zbiorniki na wodę pitną i przemysłową są często oferowane w tej branży. Oprócz magazynowania wody, na budowie często przechowujemy materiały niebezpieczne, które powinny zawierać odpowiednią ochronę. Nasze wanny wychwytowe gwarantują bezpieczne magazynowanie tego typu substancji, przechowywanych w beczkach czy paletopojemnikach. Nasi klienci z sektora budownictwa często wykorzystują jeszcze inne nasze produkty, takie jak ekrany dźwiękochłonne czy maty do mycia pojazdów.

Zbiorniki na wodę przemysłową

Zbiorniki na wodę przemysłową są wykonane ze specjalnej, elastycznej tkaniny technicznej, która posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. We wszystkich naszych zbiornikach korzystamy z technologii zgrzewania wysoką częstotliwością (HF), co zapewnia trwałe połączenie tkanin w najważniejszych miejscach produktu. Elastyczny materiał zapewnia dodatkowo niezbędną ochronę przed promieniowaniem UV i jest odporny na ujemną temperaturę, nawet do -30°C.

Zarówno zbiorniki na wodę przemysłową (brudną), jak i pitną, są bardzo proste w montażu i demontażu. Zależnie od pojemności, można je rozłożyć w czasie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Po wykorzystaniu zbiornik można zdemontować i magazynować na palecie.

Wanny wychwytowe

Oprócz magazynowania wody, w branży budowlanej, często magazynuje się substancje niebezpieczne typu oleje, farby, kleje czy preparaty. W celu ich bezpiecznego przechowywania stosuje się odpowiednie wanny wychwytowe lub ociekowe. Ich celem jest zapobieganie przedostaniu się do środowiska powyższych substancji. Szczególnie ważna jest wysoka odporność chemiczna, którą posiadają nasze produkty. Tak samo, jak w przypadku zbiorników, nasze wanny wychwytowe mogą być szybko i łatwo złożone i zdemontowane. Możliwy jest również swobodny ruch pojazdów (np. wózek widłowy) po zasobniku wanny.

Częstym problemem naszych klientów na budowie są dźwięki generowane przez prace budowlane. W związku z tym przygotowaliśmy produkt, który potrafi zredukować poziom hałasu – nawet do 25 decybeli. Specjalne ekrany dźwiękochłonne montuje się na rusztowaniach lub ogrodzeniu budowlanym, które otaczają źródło hałasu np. agregat prądotwórczy. Dzięki temu możliwa jest bezpieczna praca, która nie wpływa negatywnie na środowisko i na jakość pracy.