Nasza firma

Kilka słów o naszej firmie

Exflo Sp. z o.o. (wcześniej Well Equipment International Poland Sp. z o.o.) to polskie przedsiębiorstwo, założone w 2011 roku. Początkowo firma związana była głównie z branżą wiertniczą oraz “oil and gas” oferując głównie urządzenia i akcesoria wiertnicze, a także zbiorniki elastyczne. Obecnie firma oferuje usługi i produkty wytworzone w oparciu o specjalistyczne tkaniny techniczne. Oferta Exflo to połączenie kreatywnego podejścia do wyzwań otrzymywanych od klientów, doświadczenia, współpracy z laboratoriami badawczymi i konstruktorami oraz najlepszymi światowymi dostawcami komponentów.

Do grona głównych produktów Exflo należą wanny wychwytowe do zabezpieczania niekontrolowanych wycieków, maty dźwiękochłonne do tymczasowej redukcji hałasu oraz przenośne, elastyczne zbiorniki. Ponadto Spółka specjalizuje się w usłudze transferu i magazynowania wody w zbiornikach elastycznych do celów poszukiwania ropy i gazu, redukcji hałasu przy pracach wiertniczych i budowlanych za pomocą przenośnych mat dźwiękochłonnych, a także obróbce membran elastycznych.

Główna baza operacyjna Exflo Sp. z o.o. mieści się w Koleczkowie przy ulicy Wejherowskiej 6b.

W oparciu o doświadczenie, wymagania jakościowe i formalne naszych klientów oraz własne dążenie do stałego ulepszania swojej pracy, Spółka wypracowała własny system QHSE, który ma zapewniać możliwie najlepszy poziom jakości produktów i usług, bezpieczeństwa pracowników i środowiska.

Polska Firma

Siedziba i produkcja firmy mieści się
w Koleczkowie k. Gdyni.

Historia

Firma została założona w 2011 roku.

Współpraca

Współpracujemy z laboratoriami
badawczymi i konstruktorami.

Elastyczne podejście

Nie możesz znaleźć produktu dla
siebie? Porozmawiamy i stworzymy
go razem.

Exflo team


Przemysław Domagalski

Prezes


Karolina Formela

Kierownik Operacyjny


Anna Liedtke

Doradca Techniczny


Przemysław Tesz

Manager Marketingu


Natalia Jelińska

Opiekun klienta


Łukasz Formela

Kierownik Produkcji


Dariusz Dynaburski

Mistrz Produkcji


Marek Liśkiewicz

Mistrz Produkcji


Dawid Cichosz

Zgrzewacz / Monter


Robert Stojanowicz

Zgrzewacz / Monter

Nasza filozofia

Dla Środowiska

Oferujemy bezpieczne produkty pomagające klientom chronić środowisko przed negatywnymi skutkami prowadzonych prac i zmniejszać ryzyko ich wystąpienia.
Robimy również wszystko aby wytwarzając nasze produkty i usługi ograniczać ich wpływ na środowisko naturalne.

Dla Klienta

Pomagamy naszym klientom w realizacji ich projektów i zadań. Nasze produkty i usługi składają się na powodzenie ich pracy więc muszą być możliwie jak najlepsze dzięki naszym staraniom. Dopingujemy klientów, działamy elastycznie, indywidualnie, ale zawsze przestrzegając naszych zasad. Myśli klienta o Exflo niech będą zawsze pozytywne!

Dla Organizacji

Budujemy swoje miejsce pracy do swojej samorealizacji. Ulepszamy procesy i komunikację. Szanujemy dostawców, obustronnie przestrzegając ustalonych zasad współpracy. Unikamy sytuacji, które mogą zaszkodzić zespołowi i całej organizacji.

Dla Siebie

Dbamy o swoje bezpieczeństwo, unikamy sytuacji stresowych i zagrażających zdrowiu. Niech praca i działania będą pozytywnym doświadczeniem każdego dnia.

Realizacje

2021
Miłosław

Wyzwanie: Ekrany akustyczne o długości 500 m

Produkt: Maty dźwiękochłonne Exnoiser

W celu obniżenia poziomu hałasu w okolicach odwiertu, utworzyliśmy ekrany akustyczne o wysokości 6 metrów i długości 500 metrów. Ograniczenia mocy fal dźwiękowych “pilnuje” ponad 1200 mat dźwiękochłonnych, wykonanych w dwóch kolorach
Czytaj dalej
2020
Dukla

Wyzwanie: Baza wody pośrodku lasu

Produkt: Zbiorniki na wodę

Niedaleko miejscowości Dukla, miał miejsce jeden z najgłębszych odwiertów w tym czasie w Polsce. Plac roboczy znajdował się ponad 400m n.p.m, w otoczeniu lasu, bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury. Exflo uczestniczyło w 2 projektach, związanych z odwiertami.
Czytaj dalej
2019
Dębica

Wyzwanie: Zgromadzenie 1,400 m3 wody

Produkt: Zbiornik otwarty "Modular"

Stworzenie otwartego zbiornika modułowego o pojemności 1400m3 i wymiarach 39,90 x 29,26 x 1,20m. Technologia otwartego zbiornika modułowego, pozwala na prawie nieograniczone zmiany w długości i szerokości zbiornika.
Czytaj dalej
2018
Państwowe Muzeum Archeologiczne

Wyzwanie: Zabezpieczenie szkuty z XV wieku

Produkt: Wanny wychwytowe na zamówienie

Ogromna szkuta wiślana (większa niż statek samego Kolumba) z XV wieku to ostatnia polska sensacja archeologiczna. Jej fragmenty będą konserwowane w dostarczonej przez nas specjalnej, podgrzewanej wannie wychwytowej.
Czytaj dalej
2015
Kramarzówka

Wyzwanie: Mobilna baza wody o poj. 3000 m3

Produkt: Zbiorniki na wodę (wynajem)

W 2015 r. nasza firma stworzyła największą w Polsce, tymczasową bazę wody w zbiornikach elastycznych. Na placu wiertni umieściliśmy piętnaście naszych zbiorników poduszkowych (tzw. “pillow tanks”), każdy o pojemności 200 m3, co dało łącznie 3000 m3.
Czytaj dalej

Do grona klientów Exflo należą m.in:

Referencje

Video home