31.07.2023
Konferencja Fire Security Expo na PGE Narodowy już za nami! Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasz produkt został nagrodzony w kategorii głównej jako NAJLEPSZY PRODUKT! Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!

Exflo zdobywa Nagrodę Główną za zbiornik przeciwpożarowy na Fire Security Expo

Nagroda dla elastycznego zbiornika na wodę ppoż

Konferencja Fire Security Expo 2023 na PGE Narodowy już za nami Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna, a otrzymane od Was pozytywne opinie na temat naszej firmy i naszych produktów są dla nas niezwykle cenne! To właśnie takie słowa stanowią jeden z głównych powodów, dla których nieustannie pracujemy nad rozwojem marki Exflo, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy również niezmiernie dumni z prelekcji wygłoszonej przez naszego prezesa, Przemysława Domagalskiego, na temat naszych zbiorników przeciwpożarowych o nazwie „Zbiornik przenośny na wodę jako zbiornik całoroczny w ochronie przeciwpożarowej ze świadectwem CNBOP-PIB”. Zauważyliśmy, że wielu z Was nie miało jeszcze styczności z elastycznymi zbiornikami, dlatego postanowiliśmy częściej występować na różnych krajowych targach, prezentując nasz demonstracyjny zbiornik.

Zobacz relację

Najlepszy produkt na Kongresie – zbiornik elastyczny od Exflo!

Wspaniałe przyjęcie, jakie spotkało nasz elastyczny zbiornik Waterbase F, dodatkowo nas uskrzydliło. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasz produkt został nagrodzony w kategorii głównej jako NAJLEPSZY PRODUKT! Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!

Oczywiście nie zapomnieliśmy o organizatorach, którzy stworzyli to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy za zaproszenie, za doskonałą organizację i wsparcie na każdym kroku. Wasza pomoc w promocji naszego stoiska, zaangażowanie i troska o detale sprawiły, że udział w Kongresie był dla nas niezapomnianym doświadczeniem.

Jeszcze raz ogromne dzięki dla wszystkich! Już nie możemy doczekać się kolejnych eventów, na których spotkamy się z Wami!

Autor

Przemysław Tesz