Przemysł - slider

Przemysł

Wanny wychwytowe, zbiorniki na wodę, maty dźwiękochłonne, maty do mycia pojazdów… Przez 12 lat działalności Exflo nasze produkty znalazły swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Na bieżąco sprawdzamy różne tkaniny, wykorzystujemy różne komponenty, omawiamy poprawki i ulepszenia z klientami i dzięki temu mamy pewność, że zapewniamy najlepsze rozwiązania na rynku.

Wanny wychwytowe

Nasze produkty odgrywają ważną rolę w przemyśle chemicznym i transportowym. Wanny wychwytowe chronią środowisko i ludzi, przed niekontrolowanym wyciekiem z beczek, pojemników czy maszyn. Stworzyliśmy też produkty specjalnie dopasowane pod określone pojazdy. W naszej ofercie znajdziecie więc wanny wychwytowe do samochodów ciężarowych, cystern czy ciągników z naczepą. Posiadają wysoką odporność chemiczną, są łatwe w montażu i demontażu, a po złożeniu zmieszczą się na palecie lub na regale magazynowym.

Zbiorniki na wodę pitną i przemysłową

W przemyśle równie często są wykorzystywane pozostałe nasze zbiorniki na wodę pitną i wodę brudną (przemysłową). Wszystkie modele są wyprodukowane przez nas w Gdyni i wykorzystujemy do nich najwyższej jakości materiały. Najważniejszym elementem jest specjalna tkanina techniczna, która gwarantuje wytrzymałość i elastyczność produktu. Jego żywotność szacujemy nawet na kilkanaście lat!

Maty dźwiękochłonne

Oferujemy również produkty dla jednej z gałęzi przemysłu – “Oil & gaz”. Dobra praktyką jest stosowanie w niej mat dźwiękochłonnych, które redukują hałas wokół wiertni. Maty można łączyć ze sobą w poziomie i pionie, dzięki czemu możliwe jest zbudowanie ekranu dźwiękochłonnego o dowolnej wysokości. Są odporne na niekorzystne warunki pogodowe jak opady śniegu czy silne porywy wiatru.

Maty do mycia pojazdów

Nasi klienci równie często korzystają z innego naszego produktu – maty do mycia pojazdów. Mogą dzięki temu w bezpieczny dla środowiska sposób umyć pojazd. Dmuchane ścianki maty ułatwiają wjazd i wyjazd aut, a powstałe odpady w łatwy sposób wybierane są odkurzaczem przemysłowym. Po wykorzystaniu produkt można samemu łatwo zdemontować i odłożyć do magazynu.