Wojskowość - slider

Wojskowość

Posiadamy produkty, które potrafią sprostać wymaganiom i potrzebom wojska. Zbiorniki na wodę pitną i przemysłową, zbiorniki na olej napędowy czy maty do mycia pojazdów. Każdy z naszych produktów jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wtedy kiedy najważniejszymi czynnikami dla naszych klientów jest czas, elastyczność i oszczędność kosztów względem innych rozwiązań. Część naszych produktów zostało wykonane z tkanin spełniających normy militarne.

Zbiorniki na wodę pitną

Dzięki elastycznym zbiornikom na wodę pitną można stworzyć miejsce na dystrybucję wody, wszędzie tam, gdzie nie ma infrastruktury wodociągowej. Szeroki wybór pojemności, od 1000 do 100 000 litrów, pozwoli na dostosowanie produktu do danej sytuacji. Materiał to specjalna, wytrzymała na rozciąganie, tkanina techniczna, która gwarantuje wysoką wytrzymałość i wielokrotne użycie zbiornika w terenie. Wszystkie jego elementy zostały również przebadane i dopuszczone do użytku przez PZH, co umożliwia bezpieczne spożycie wody. praktycznie każde wyzwanie.

Zbiorniki na wodę przemysłową

Posiadamy również zbiorniki na wodę przemysłową, które osiągają wielkość nawet do 250 m³. Wykonane są również ze specjalnej tkaniny technicznej i dzięki temu posiadają szereg atutów i usprawnień. Zbiorniki są odporne na promieniowanie UV, w celu montażu nie wymagają narzędzi oraz są łatwe w transporcie. Większość z nich mieści się na jednej palecie. Dodatkowo są odporne na niską temperaturę – do -30°C. Zarówno w przypadku zbiorników na wodę pitną, jak i przemysłową, wykorzystujemy technologię zgrzewania wysoką częstotliwością (HF). To zapewnia trwałe połączenie tkanin w kluczowych miejscach produktu.

Maty do mycia pojazdów

Przydatnym rozwiązaniem dla wojska są też maty do mycia pojazdów. Ich głównym celem jest ochrona środowiska przed przedostaniem się brudnej i zanieczyszczonej wody do gleby. Wyróżniają się m.in. tym, że łatwo je magazynować – po złożeniu zajmują zaledwie kilka procent swojej objętości. Ich montaż trwa kilka minut, a specjalna tkanina umożliwia swobodny wjazd i wyjazd pojazdów.

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w naszej siedzibie w Gdyni. Jesteśmy równie elastyczni, jak nasze produkty i jeżeli chcecie stworzyć nasze produkty na wybrany przez siebie wymiar, to jesteśmy gotowi podjąć praktycznie każde wyzwanie.