Rolnictwo - slider

Rolnictwo

Duża część naszych produktów jest stworzona z myślą o branży rolniczej. Od ponad 10 lat tworzymy, modyfikujemy i dzielimy się naszymi pomysłami z gospodarstwami na terenie całej Polski. Słuchamy potrzeb naszych klientów oraz jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi normami, a rezultatem są produkty odpowiednio dostosowane do krajowych i europejskich standardów.

Zbiorniki na gnojowicę i nawozy płynne

W naszej ofercie znajdują się elastyczne zbiorniki na gnojowicę oraz zbiorniki na nawozy płynne typu RSM czy ASL. To produkty, które mogą okazać się niezastąpione, kiedy potrzebujemy tymczasowo magazynować określone substancje. Po opróżnieniu, zbiorniki można szybko zdemontować i odłożyć na paletę. Dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny technicznej są również odpowiednio wytrzymałe, a ich montaż i demontaż trwa zaledwie kilkadziesiąt minut. Mogą być również wykorzystane jako całoroczne zbiorniki, ponieważ są odporne na ujemne temperatury, nawet -30°C.

Zbiorniki na wodę przemysłową i pitną

Do codziennego użytku na gospodarstwie przydatne mogą się okazać również zbiorniki na wodę deszczową (przemysłową) lub pitną. One też cechują się dużą elastycznością, wytrzymałością i nie wymagają żadnych prac budowlanych. Wystarczy płaska powierzchnia, na której naniesiona może być podsypka piaskowa. Dzięki ich mobilności będzie możliwe szybkie dostarczenie wody na terenie gospodarstwa.

Wanny wychwytowe

Oprócz elastycznych zbiorników oferujemy dodatkowo wanny wychwytowe, które mogą okazać się przydatne podczas magazynowania różnych substancji niebezpiecznych – olej napędowy, opałowy, środki do ochrony roślin itp. Są skutecznym zabezpieczeniem przed niekontrolowanym wyciekiem z beczek czy innych pojemników. Wyprodukowane zostały również ze specjalnej tkaniny technicznej, dzięki której możliwe jest szybkie złożenie, a następnie magazynowanie wanny.

Zapory przeciwpowodziowe

Produktem, który może okazać się pomocny, jest mobilna zapora przeciwpowodziowa. Jeżeli Wasze gospodarstwo narażone jest na podtopienia lub jest położone na terenach zagrożonych ryzykiem powodzi, to dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie się w tego typu asortyment. Zapory można łączyć ze sobą i dzięki temu stworzyć mobilny wał przeciwpowodziowy, który skutecznie powstrzyma przepływ wody.